O NÁS

Firma Aerosol – service a.s. působí na českém trhu od roku 2001. Od svého vzniku úspěšně rozšiřujeme své prodejní aktivity v Evropě i v zámoří a dnes jsme výhradním dodavatelem řady významných českých i evropských distributorů polyuretanových pěn a stavební chemie. Naším hlavním cílem je podporovat naše klienty při budování jejich silné pozice na trhu polyuretanových pěn a technických aerosolů.


CERTIFIKACE A ČLENSTVÍ V OBOROVÝCH ORGANIZACÍCH

Díky členství v odborných asociacích jsme stále v úzkém kontaktu s evropskými a světovými výrobci a máme přístup k nejnovějším technickým a technologickým poznatkům a legislativním nařízením.

Jsme členem ČAS (Českého aerosolového sdružení), které spojuje výrobce aerosolů a dodavatele komponentů pro aerosolový průmysl a je součástí Mezinárodní organizace FEA (Fédération Européenne des Aérosols). Tím svým členům zprostředkovává úzký kontakt s evropskými a světovými výrobci a umožňuje přístup k nejnovějším technickým a technologickým poznatkům a legislativním nařízením. Jsme také členy FEICA (Association of the European Adhesive & Sealant Industry), která je mezinárodním sdružením zastupující evropské výrobce lepidel a těsnicích materiálů.

Implementovali jsme systém řízení kvality a environmentu dle ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015. Odkaz na dokument shrnující politiku kvality a environmentu Aerosol – service a.s. najdete zde


VÝVOJ A INOVACE

Díky podpoře z fondů EU jsme naši laboratoř vybavili nejmodernějšími zařízeními a systémy. Zajistili jsme tak kvalitní zázemí nejen pro vývoj a testování nových výrobků, ale i pro neustálé inovování stávající produkce, což nám umožňuje flexibilně reagovat na požadavky klientů a zvyšovat konkurence schopnost naší produktů.

Laboratoř hraje neméně důležitou roli i při ověřování kvality vstupních surovin a hotových výrobků.


KVALITA, BEZPEČNOST A EKOLOGIE

Technologické vybavení firmy tvoří 4 automatické plnicí aerosolové linky a jedna laboratorní plnicí linka.

Protože klademe velký důraz na bezpečnost práce a ochranu životního prostředí, Zabezpečili jsme bezchybný, systematicky kontrolovaný výrobní proces a používáme ekologicky nezávadné hnací plyny a recyklovatelné obalové systémy.


SOCIÁLNÍ ODPOVĚDNOST

Život kolem nás nám není lhostejný, a proto jsme se rozhodli zapojit do veřejného dění. Pomáháme přímo v místě našeho podnikání, přispíváme k revitalizaci obce a veřejné infrastruktury. V minulosti jsme se podíleli na rekonstrukci vesnické kapličky, opravách místních komunikací i výsadbě stromů kolem místní cyklostezky. Zapůjčujeme také čisticí a manipulační techniku, která se používá při údržbě obce. Pro místní dobrovolné hasiče jsme nakoupili součásti ochranné výstroje a plánujeme pomoci s rekonstrukcí hasičské zbrojnice.

Jsme velmi rádi, že se nám podařilo navázat dlouhodobou spolupráci s pořadateli rodinného festivalu Struny v Minoru, který dětem zajímavým a netradičním způsobem zpřístupňuje klasickou hudbu.
Aktivně se zapojujeme do různých projektů v rámci celosvětového svátku dárcovství Giving Tuesday nebo projektů organizace Zdravotní klaun, která rozdává radost dětem v nemocnicích a pacientům v domovech pro seniory.

Od roku 2018 jsme partnerem pražského Divadla Na Jezerce.

Pro zvýšení zájmu o náš obor pravidelně nabízíme možnost brigád studentům chemických škol.


KONTAKTUJTE NÁS

Aerosol – service a.s.

Adresa:

Družstevní 2
273 51 Pletený Újezd
Česká republika

GPS: 50.1082308N, 14.1172081E

Kontakty:

Tel: +420 312 690 505
Fax:  +420 312 690 503
E-mail:  aerosol@aerosol.cz


Kontaktní osoby:

Nákup, prodej
Václav Lepeška
Tel: +420 777 203 597
@: v.lepeska@aerosol.cz

Prodej technických aerosolů
Viktor Fajta
Tel: +420 775 857 530
@: v.fajta@aerosol.cz

Identifikační údaje:

IČO: 24123145
DIČ:  CZ24123145

Zapsána v OR u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 19318


Nákup
Marie Kindermannová
Tel: +420 775 857 531
@: m.kindermannova@aerosol.cz

Kontaktní formulář

Zavřít