Sociální odpovědnost - Aerosol - service a.s.

Život kolem nás nám není lhostejný, a proto jsme se rozhodli zapojit do veřejného dění.

Pomáháme přímo v místě našeho podnikání, přispíváme k revitalizaci obce a veřejné infrastruktury. V minulosti jsme se podíleli na rekonstrukci vesnické kapličky a opravách místních komunikací. Zapůjčujeme také čisticí a manipulační techniku, která se používá při údržbě obce. Pro místní dobrovolné hasiče jsme nakoupili součásti ochranné výstroje a plánujeme pomoci s rekonstrukcí hasičské zbrojnice.

Jsme velmi rádi, že se nám podařilo navázat dlouhodobou spolupráci s dětským domovem nacházejícím se v nedaleké obci Unhošť. Dětem pomáháme nejen materiálně, ale také plánujeme spolu s ředitelstvím dětského domova, jak napomoci při přechodu dětí z domova do reálného života. Děti se při letních brigádách učí pod vedením našich zkušených zaměstnanců zvládat pracovní povinnosti a zapojují se i do firemních mimopracovních aktivit.

V letošním roce jsme také s radostí podpořili festival Struny dětem, který dětem zajímavým a netradičním způsobem zpřístupňuje klasickou hudbu. Pro nejmenší návštěvníky i kategorii „teens“ jsou připraveny interaktivní koncerty, výtvarné dílny a workshopy s předními osobnostmi naší umělecké scény.

sd banner_1150px_Aerosol

Kontaktní formulář

Zavřít