Adresa Družstevní 2, Pletený Újezd 273 51
Adresa Družstevní 2, Pletený Újezd 273 51
bg_image
Publikováno

admin

Ku příležitosti 15. výročí naší společnosti jsme uspořádali den otevřených dveří pro veřejnost.

Naše společnost slaví v letošním roce 15. výročí svého založení, a proto jsme k této příležitosti uspořádali 23. 4. 2016 den otevřených dveří.

Zaměstnanci, rodinní příslušníci, obyvatelé Pleteného Újezdu a okolních obcí a také naši obchodní partneři měli možnost si prohlédnout výrobní a skladový areál naší firmy a zhodnotit, co jsme dokázali vybudovat za 15 let naší existence.

Návštěvníci si mohli na vlastní oči prohlédnout zázemí firmy, jejíž výrobky se prodávají nejen v České republice, ale putují na evropské i vzdálenější světové trhy. Pro zájemce byly připraveny dva ukázkové okruhy: laboratoř a výroba. Původně plánované dvacetiminutové prohlídky jsme ve většině případů museli prodloužit, abychom stihli zodpovědět všechny dotazy návštěvníků. Během exkurze se návštěvníci mohli přesvědčit o tom, že přísně dbáme na bezpečnostní předpisy a naše výroba odpovídá evropským standardům.

I přes nepříliš přívětivé počasí k nám zavítalo zhruba 300 návštěvníků, z nichž většina se zúčastnila prohlídek. Ostatní si užili příjemné odpoledne s kulturním programem, které zajistily mažoretky z Pleteného Újezdu. Nechybělo ani občerstvení a zábava pro děti v podobě skákacího hradu a dalších atrakcí. Cena za občerstvení byla dobrovolná a výtěžek byl určen na podporu dětí z Dětského domova v Unhošti. Moc nás těší, že osud opuštěných dětí nebyl návštěvníkům lhostejný a podařilo se díky tomu vybrat 5.000,- Kč.